Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán akcí 2019

29. 3. + 30. 3.   Školení vedoucích a instruktorů - Telnice
NE 7. 4.      ZPV – Malé Březno, náhradní místo: Velké Chvojno
27. 4.  S  O pohár města Chabařovic – útoky - mládež      
NE 28. 4.    Malé Březno - O pohár starosty OSH – útoky + útoky CTIF
4. 5. S Floriánova putýnka – Chlumec
ČT 9. 5.    Plamínek – Lidické náměstí
11. 5.  S Memoriál Petra Hory – Ryjice - útok z vozidla
ÚT 14. 5.     Speciální hasičská olympiáda – ZŠ E. Krásnohorské   
18. 5.    Požární sport + dorost
NE 19. 5.   Přípravka
25. 5.    Závěr Plamene I. část (štafety) + Memoriál J. Rohleny
NE 26. 5.   Závěr Plamene II. část (požární útok, útok CTIF)
15. 6.  S Soutěž v netradičním požárním útoku SDH Mojžíř 
22. 6. S oslavy 140 let SDH Chlumec
22. 6. S Kuličkyáda – Neštěmice
22. 6.   2. kolo STIMAX CUP 2019
30. 8. – 1. 9.   MČR v požárním sportu
7. 9.       Hasičská drakiáda + Den otevřených dveří požární stanice Petrovice
14. 9.  S Memoriál Stanislava Enocha – Povrly – požární útok   
NE 22. 9.   Samovar 2019 – Telnice, náhradní místo: stanice Petrovice
28. 9. S O pohár svádovských plamínků - O pohár Josefa Piekeho
5. 10.  S Memoriál Pavla Doubravy – Varvažov - Oprám
12. 10. S Božtěšický dvojboj - Božtěšice
26. 10. S Branný závod Velké Chvojno
9. 11.     Školení (setkání) vedoucích mládeže
ÚT 19. 11.   Shromáždění starostů SDH
23. 11.   Dovednostní štafeta – ZŠ E. Krásnohorské

 

Krajské akce

15. 5.  Český den proti rakovině
7. 6. – 8. 6.    krajské kolo: hra Plamen
8. 6.  krajské kolo: dorost
NE 9. 6.  krajské kolo: požární sport
21. 9.  závěrečné kolo soutěží STIMAX CUP a TOHATSU

 

Republikové akce

9. 3. I. kolo Českého halového poháru (ČHP) – Ostrava
23. – 24. 3. II. kolo ČHP – Jablonec nad Nisou
5. 4. školení hospodářů, celostátní aktiv vedoucích OORM a KORM
6. 4.  Jablonecká hala dorostu
13. 4.   Shromáždění starostů OSH ČMS - CHH Přibyslav
29. 6. - 1. 7. MČR hry Plamen - Vlašim
5. - 7. 7.  MČR dorostu  2019 - Svitavy
14. - 21. 7. XXII. mezinárodní soutěž MH CTIF - Švýcarsko – Martigny
27. 7. – 10. 8.  Letní školy instruktorů
30. 8. - 1. 9.  MČR v PS SH ČMS 2019 Ústí nad Labem
8. 9. – 15. 9. Mistrovství světa v požárním sportu – Saratov - Rusko
28. 9. MČR v disciplínách CTIF

 

Jednání VV a OORM v roce 2019

Výkonný výbor…. vždy třetí nebo čtvrté úterý v měsíci od 16:30 hod.

  14. května  17. září
   18. června  22. října
19. března červenec – dovolená 19. listopadu
23. dubna  27. srpna   10. prosince

 

Okresní odborná rada mládeže …. první úterý v měsíci od 16:00 hod.

  7. května 3. září
   4. června  1. října
5. března červenec - dovolená   5. listopadu 
2. dubna srpen – dovolená   3. prosince