Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán akcí na rok 2018

16. 6. S  Kuličkyáda – Neštěmice
1. 9.     Hasičská drakiáda + Den otevřených dveří požární stanice Petrovice
22. 9.    Samovar 2018 – Telnice, náhradní místo: stanice Petrovice
29. 9. S  Memoriál Stanislava Enocha – Povrly – požární útok  
6. 10. S  Memoriál Pavla Doubravy – Varvažov - Oprám
13. 10. S  Božtěšický dvojboj - Božtěšice
10. 11.    Školení (setkání) vedoucích mládeže
ÚT 13. 11.    Shromáždění starostů SDH
24. 11.    Dovednostní štafeta – ZŠ E. Krásnohorské

S = sborové akce

krajské akce

16. 6.   Den záchranářů Ústeckého kraje – Litoměřice
NE 17. 6.  STIMAX CUP - 2. kolo – Lubenec, okres Louny
22. – 23. 6.   krajské kolo: hra Plamen – pátek Svádov, sobota Městský stadion Ústí n. L.
23. 6.     krajské kolo: dorost – Městský stadion Ústí n. L.
NE 24. 6.    krajské kolo: požární sport – Městský stadion Ústí n. L.
1. 9.   STIMAX CUP - 3. kolo – Lovosice
15. 9.   STIMAX CUP - 4. kolo (závěrečné) – Krupka

republikové akce

1. – 5. 7.  MČR hry Plamen a dorostu – Plzeň
21. 7. - 4. 8.  LŠI (Letní škola instruktorů) - Malé Svatoňovice
28. 7. - 11. 8.  LŠI - Jánské Koupele
17. 8. – 19. 8.  Pyrocar 2018
24. 8.  MČR dorostu ve výstupu na věž - Liberec
24. 8. - 26. 8.  MČR požární sport - Liberec
10. 9. - 16. 9.  Mistroství světa v požárním sportu - Slovensko - B. Bystrica
22. 9.  MČR v klasických disciplínách CTIF – Dvůr Králové nad Labem
24. 9. - 30. 9.  Mistroství světa dorostu v požárním sportu - Bulharsko - Varna
18. 10. - 21. 10.  72 hodin
10. 11. - 11. 11.  III. kolo ČHP - Memoriál M. Habadové - Praha
24. 11.  IV. kolo ČHP - Ostravsko-beskydské šedesátky - Ostrava

 

Jednání VV a OORM v roce 2018

Výkonný výbor…. vždy třetí nebo čtvrté úterý v měsíci od 16:30 hod.

duben + říjen – po celorepublikovém shromáždění starostů

19. června 18. září
červenec – dovolená 23. října
28. srpna 13. listopadu
  11. prosince

 

Okresní odborná rada mládeže …. první úterý v měsíci od 16:00 hod.

červenec, srpen – dovolená  
4. září 6. listopadu
2. října 4. prosince