Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhodnocení PO očima dětí - 2009

okresní kolo

okres: Ústí nad Labem

Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení: SH ČMS okr. Ústí n.L.

Dobětická 2333/10, 400 01

Počet zúčastněných dětí celkem: 154

Počet zúčastněných škol celkem: 9

Počet zúčastněných SDH celkem: 3

Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží (DDM, jiné zájmové

kroužky, občanská sdružení): 3

Literární práce

Kategorie L1

1. Kateřina Burešová ZŠ Anežky České 702/17

2. Šárka Sloupová ZŠ Anežky České 702/17

3. Lucie Šormová ZŠ Anežky České 702/17

3. Dominika Novotná ZŠ Anežky České 702/17

Kategorie L2

1. Martina Korecová ZŠ Elišky Krásnohorské

1. Markéta Krulišová ZŠ Elišky Krásnohorské

2. Adam Zeman ZŠ Elišky Krásnohorské

3. Helena Medunová ZŠ Elišky Krásnohorské

Výtvarné práce

I. Kategorie M 1-2

1. Eliška Menčlová MŠ Dobětice

1. Matěj Poláček MŠ Větrná 2799/1

1. Michal Petránek MŠ Vyhlídka, Rozcestí 786/2

2. Karolína Uhlířová MŠ Větrná 2799/1

2. Filip Lefler MŠ Větrná 2799/1

3. Štěpánka Bechyňová MŠ Vyhlídka, Rozcestí 786/2

II. Kategorie ZŠ 1

1. Jana Stáňková ZŠ Chlumec

2. Eliška Vavřincová ZŠ Chlumec

3. Filip Obalil ZŠ Chlumec

III. Kategorie ZŠ 2

1. Josef Novák ZŠ Anežky České 702/17

2. Viktorie Aleyníková ZŠ Chlumec

2. Ivana Kubíková ZŠ Anežky České 702/17

3. Kevin Mojžíš ZŠ Anežky České 702/17

3. Zdeněk Kuba ZŠ Anežky České 702/17

IV. Kategorie ZŠ 3

1. Ondřej Šams ZŠ Chabařovice

2. Natálie Malíková ZŠ Chabařovice

2. L. Havlová ZŠ Chlumec

3. Samir Esselmouni ZŠ Anežky České 702/17

V. Kategorie

1. Josef Nehněvajsa ZŠ Chabařovice

2. Ján Buňa ZŠ Chabařovice

2. Eliška Kytková ZŠ Chabařovice

3. Marcela Kozlíková ZŠ Chabařovice

3. Jan Čoňka ZŠ Chabařovice

Kategorie pro tělesně a mentálně postižené

Kategorie K 2

1. Gabriela Ferková Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

2. Martin Biháry Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

3. Klára Dančová Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

3. David Krejčí Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

Zvláštní cena:

Lenka Albová SDH Libouchec

Dominika Němcová Anežky České 702/17

Zvláštní cena kolektiv:

Karla Dančová Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

Marian Danč Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

Karel Kanaloš Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

Tomáš Kanaloš Speciální ZŠ a praktická škola Trmice

Družstvo starších SDH Libouchec